RSS
 

Co potrzeba do zarabiania w sieci

1. Na początku powinieneś wiedzieć coś o specyfice zarabiania: - Jeżeli spodziewasz się od razu w przeciągu tygodnia niewiadomo jakich kokosów , to zdecydowanie nie jest to zajęcie dla Ciebie. Ten rodzaj zarabiania wymaga dużego zdyscyplinowania , cierpliwości i wytrwałości. Pierwsze wyniki przyjdą najwcześniej po miesiącu systematycznej pracy. Prawdziwe pieniądze zaczniesz zarabiać po kilku miesiącach.

2. Przedewszystkim , aby zacząć otrzymywać e-maile trzeba posiadać własną skrzynkę pocztową. ( Nie polecam wp.pl , onet.pl , interia.pl – czasem tam maile nie dochodzą – sprawdzone to np.: gmail.com ). Ważne aby ta skrzynka była tylko i wyłącznie do zarabiania w sieci (nie pokasujesz ważnych wiadomości prywatnych).

3. Wybierz firme lub firmy , (im wiecej firm tym wiecej zarobisz) w których będziesz zarabiał. Na tej stronie znajdziesz aktualne informacje i statystyki o firmach. Z pewnością coś sobie wybierzesz. Są tu same sprawdzone i godne polecenia firmy.

4. Niezbędne również jest posiadanie konta banku internetowego:

linki w bocznym panelu Banki Internetowe:

AlertPay

PayPal

5. Ja używam przeglądarki Google Chrome – czemu? – nie znam perfekcyjnie kilkunastu języków a ona ma wbudowanego tłumacza co ułatwia pracę z reklamami.

6. Jak zarabiać:

- po zarejestrowaniu się na stronie, wchodzimy na naszą skrzynkę mailową i potwierdzamy zarejestrowanie się

- logujemy się na naszą stronę i zaczynamy zarabiać – zazwyczaj zakładki z płatnymi reklamami są w zakładce „View Ads”

- klikamy na jedną z reklam

- czekamy aż się załaduje

- po załadowaniu ukaże nam się – i tu jest kilka wariantów:

a) znak potwierdzający że zaliczona reklama tz. „ptaszek” (v)

b) równanie do zakończenia np. 2+3=

c) trzeba będzie kliknąć na taki sam obrazek lub liczbę itp.

- po zaliczeniu reklamy kasa jest już na naszym koncie

- ja osobiście otwieram kilka serwerów i klikam z każdego po jednej reklamie tak jest szybciej i mniej czasu zajmuje wyklikanie wszystkiego.


Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS